• WorkFit

WorkFit ile gününüz nasıl geçiyor?

Güncelleme tarihi: 7 Ara 2017

Sağlıklı bir ofis yaşamı, yüksek performansı da beraberinde getirir!Zihnini ve bedenini gevşetebileceğin egzersizleri WorkFit eğitmeniyle birlikte uygulayarak güne başladıktan sonra sana özel hazırlanan yemek menüsünü tüketerek kendini daha sağlıklı ve hafif hissetmeye başlıyorsun bile. Sonrasında ise iş alışkanlıkları değiştirmekten geçiyor.

Gün içerisinde sence de bazen mola vermek lazım değil mi?

WorkFit aktif yaşam alanlarında iş stresinden biraz uzaklaşıp nefes alabilir koridorun sonundaki kaleye atışlar yaparak, ya da salıncakta sallanarak çocuk ruhunu canlı tutabilirsin. Akşam saatlerinde ise iş yerindeki arkadaşlarınla kick box yapıp ter atarak günün yorgunluğunu orada bırakıyorsun.


Ofis ortamını sıkıcı boş duvarlar, koltuğa gömülmüş hareketsiz bir alan ve rutin bir döngüden kurtarıp, canlı, dinamik, hareketli bir ortama çeviriyoruz.


Ve iş sonrası arta kalan zaman senin…ister sevdiğinle keyifli bir yemek ye, ister ailenle zaman geçir. Ne güzel değil mi? Ve tüm bunları firman, senin daha sağlıklı olabilmen, yaşam standartlını yükseltebilmen için sana sunuyor. Çünkü dünyada lider firmalar “çalışanlarının en önemli yatırım kaynağı” olduğunun bilincindelerdir.


#ofishayati #ofis #saglikliyasam #yasamaliskanligi

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör