WorkFit Programları Nasıl Uygulanır?

 

Her kurumun kendi dinamikleri olduğunun bilinciyle, iş yerine özel programları ilgili ekiplerinizle birlikte yaratıyor ve adapte ediyoruz.​

Çalışanların hayatlarında pozitif fark yaratacak eğitimleri bir paket haline getiriyor, zaman içerisinde gelişen ve kurum kültürüne dönüşen bir stratejik planlama çerçevesinde uyguluyoruz. 

Sürekli raporlamalarla, stratejinin güncelliğini kontrol ediyor, başarıya giden yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

Ofiste İyi Yaşam

Kurumsal yaşam, sürekli oturmayı, uzun süreli bilgisayar kullanımını ve hareketsiz yaşamı da beraberinde getiriyor, bu hayat koşulları da sağlık sorunlarını... WorkFit Kurumsal İyi Yaşam Programı ile sağlıklı yaşam alışkanlığının firma kültürü olarak benimsenmesini hedefliyoruz. Kurumunuz için geniş kapsamlı, donanımlı ve uzun vadede kalıcı etki sağlayan, sürdürülebilir bir program hazırlıyor, çalışanların sağlıklı alışkanlıklar geliştirmesini destekliyoruz.

Ofiste Fit Kal

​Ofis içi sağlıklı yaşam adına oluşturduğumuz, tamamen gruba özel olarak düzenlenmiş aktif egzersiz programlarını sizin için tasarlıyor ve uyguluyoruz. Zumba, Yoga, Gyrokinesis, Pilates, Functional Training gibi farklı egzersiz metotlarının birleştirerek gününüze enerji katıyoruz.

Ofis Boyu

Kurumsal yaşamın koşturmacası içerisinde gerçek anlamda harekete zaman bulamadığınızı biliyoruz. Bu sebeple hareketleri, masanıza getiriyoruz.

Kurumsal İyi Yaşam Danışmanlığı

​Sağlıklı yaşamın kurumsal hayata nasıl entegre edileceği konusunda, şirket bünyesinde oluşturulmuş ekiplerle birlikte çalışıyor ve doğru çözümleri üretiyoruz. Yeni fikir, terapi, etkinlik, hediye ve farklı teşviklerle doğru stratejilerin oluşturulmasını sağlıyoruz.

Ofiste Masaj

Sağlıklı bir kurum kültürünün temelinde, her anlamda dengeli çalışanlar yatar. Ofis ortamının stresine kısa bir mola vermek, performans artışının en önemli etkenlerinden biri. Uzmanlar terapistlerimiz tarafından uygulanan farklı masaj teknikleri ile kan dolaşımını hızlandırarak gergin kas ve eklemlerin rahatlamasını sağlıyoruz. Farklı ekipmanlar kullanarak da benzer tekniklerin bireysel olarak uygulanabilmesini sağlıyoruz.

Please reload

Koçluk Çalışmaları

​Bedenimizi ve zihnimizi yenilemeye odakladığımız bu özel programla, sağlıklı yaşamın tümüyle kurum kültürüne işlemesini destekliyoruz. Uzman danışmanlarımızın liderliğinde, fototerapi üzerine dayanan bir oyun ile sağlıklı yaşam konularını  inceliyor, ekip ruhunu besliyor ve yeni hedeflerin belirlenmesini sağlıyoruz.

Adım Adım

​Açık havada egzersizin yeri bambaşkadır, özellikle de arkadaşlarla paylaşıldığında kurum içi sosyalleşmeyi de bir adım daha ileriye götürür. Uzman WorkFit spor eğitmenleri eşliğinde açık havada yapılan ısınma, esneme egzersizleri, yürüyüş ve kondisyon çalışmalarını sizler için planlıyoruz.

Sağlıklı Beslenme

​Açık havada egzersizin yeri bambaşkadır, özellikle de arkadaşlarla paylaşıldığında kurum içi sosyalleşmeyi de bir adım daha ileriye götürür. Uzman WorkFit spor eğitmenleri eşliğinde açık havada yapılan ısınma, esneme egzersizleri, yürüyüş ve kondisyon çalışmalarını sizler için planlıyoruz.

Aktif

​Sağlıklı yaşam alışkanlıklarını bir adım daha ileriye taşıyarak sizleri müsabakalara hazırlıyoruz. Spor kulüplerinin kurulması ve yürütülmesi, koşu takımlarının oluşturulması ve antrenmanlarının takibi, ekipler arası spor turnuvalarının kurgulanması ve yürütülmesine kadar bir çok alanda sizlere liderlik yapıyoruz.

Please reload