Elçin Arıkaner

Egzersiz ve Anatomi Uzmanı

Beden Eğitimi ve Spor Akademisinden mezun olmasının ardından Türkiye, New York ve Boston'da spor, dans ve anatomi üzerine dünyaca ünlü eğitmenlerden ders aldı.  İstanbul ve Mersin’de kendi eğitim stüdyolarını açmasıyla birlikte, ofis çalışanları üzerinde iyileştirici etkisi bulunan egzersiz yöntemiyle, çalışmalarını bir adım ileri götürerek WorkFit'in kurucu ortağı oldu.

Ferrin İlbay Yalnız

İzmir Bölgesi Ekip Lideri

Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ve Antrenman Bilgisi üzerine yüksek lisans mezunu. Milli Atlet olarak Türkiye ve Uluslararası dereceler aldı. Oryantiring, Atış ikinci kademe antrenörlük, Gyrokinesis uluslararası eğitmenlik ve NLP Practitioner belgelerine sahip.  Her daim hayatına spor katmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Pınar Altınsoy

Egzersiz Uzmanı - Pilates Eğitmeni

Sema Boz

Egzersiz Uzmanı - Pilates Eğitmeni

Burçin Arıkaner

Pilates, Gyrotonic, Gyroknesis Eğitmeni

Please reload

Joelle Dana Biçaçi

Ergonomi Uzmanı & Marka Danışmanı

Milano'da başlayan profesyonel hayatını, İtalya'da ve Türkiye'de ağırlıklı olarak moda ve spor sektörlerinin dinamik dünyasında devam ettirdi. AC Milan, Juventus, Adidas, Nike, Vodafone gibi global markalara danışmanlık verdi. Kurumsal hayatın getirilerini birebir yaşayarak öğrenmesiyle birlikte WorkFit'in kurucu ortağı oldu.

Dr. Selim Biçaçi

Hekim

Firas Baassiri

Beslenme Uzmanı

Pınar Ergan

Egzersiz Uzmanı - Zumba Eğitmeni

Please reload